Силіконові форми для випічки, купити в Україні

Силіконові форми для випічки, купити в Україні
Компанія ТОВ СП «Ефес» пропонує купити силіконові форми для випічки самої високої якості і в широкому асортименті.

Силіконові форми для випічки дозволяють виробникам значно розширити асортимент продукції, що випускається без великих капіталовкладень.

Силіконові форми для випічки виготовляються з харчового силікону. Використовувати такі форми для випічки можна в ротаційних і мікрохвильових печах, а також на автоматичних лініях. Силіконові форми для випічки можуть використовуватися і для заморозки, так як вони чудово переносять температуру від - 40 до 280 С. Силіконові форми для випічки успішно замінюють металеві форми.

Випускаються силіконові форми для випічки в аркушах з розміром: 175Х300мм, які підходять для будь-якого виду обладнання в пекарнях і кондитерських цехах.

Силіконові форми для випічки можуть використовуватися від 3000 до 4000 разів без втрати якості. Силіконові форми для випічки є антипригарними, не потребують змащування і дозволяють легко витягувати готову продукцію без ушкоджень.

Силіконові форми для випічки, як і все хлібопекарське обладнання, яке продає наша компанія, порадують Вас не тільки відмінною якістю, а й помірними цінами.
Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Планетарні міксери, продаж в Україні

Планетарні міксери, продаж в Україні

19.06.2012

Компанія ТОВ СП «Ефес» пропонує для успішного хлібопекарського і кондитерського бізнесу придбати планетарний міксер Gimak.Планетарний міксер Gimak швидко, якісно і ефективно готу…

Тип: продам

 
 
Хліборізка настільна, купити в Україні

Хліборізка настільна, купити в Україні

19.06.2012

ТОВ СП «Ефес» пропонує купити хліборізку настільну самої високої споживчої якості та надійності.Хліборізка настільна відрізняється не тільки високою ефективністю і енергоекономічн…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Прайс-лист на хлібопекарське обладнання

18.06.2012

Прайс-лист на хлібопекарське обладнання Прайс-лист на хлібопекарське обладнання від ТОВ СП "Ефес": печі ротаційні і подов…

 

 

Контактна особа

Контакти

Хлібопекарське обладнання, печі ротаційні, хліборізки, тістоміси, тістодільники - ТОВ СП "Ефес"
(основний офіс)

14000, Україна, Чернігівська, Чернігів, вул. Щорса, будинок 59/1
  • +38 (050) 692-09-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create