Ротаційні печі, продаж в Україні

Ротаційні печі, продаж в Україні
Наша компанія ТОВ СП «Ефес» пропонує виробникам хлібобулочних виробів купити ротаційні печі від виробника світового класу фірми Gimak.

Ротаційні печі Gimak дозволять Вам виробляти найдорожчі і складні у виготовленні сорти хліба і булок самої високої споживчої якості.

Ротаційні печі працюють з використанням повітря, яке і пропікає хлібну продукцію, розташовану на обертових візках. Непропекі і пригорілості практично повністю виключені при використанні ротаційних печей.

Купити ротаційні печі Ви можете як для великого виробництва, так і для міні-пекарні сімейного типу. Ротаційні печі надійні, прості як в процесі експлуатації, так і при технічному обслуговуванні. Ротаційні печі успішно використовують для виробництва готової продукції як природний газ, так і електричну енергію та дизельне паливо, причому ротаційна піч легко переключається з одного енергоносія на інший.

Ротаційні печі та інше хлібопекарське обладнання від компанії ТОВ СП «Ефес» надійно послужить для процвітання Вашого бізнесу.
Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Планетарні міксери, продаж в Україні

Планетарні міксери, продаж в Україні

19.06.2012

Компанія ТОВ СП «Ефес» пропонує для успішного хлібопекарського і кондитерського бізнесу придбати планетарний міксер Gimak.Планетарний міксер Gimak швидко, якісно і ефективно готу…

Тип: продам

 
 
Хліборізка настільна, купити в Україні

Хліборізка настільна, купити в Україні

19.06.2012

ТОВ СП «Ефес» пропонує купити хліборізку настільну самої високої споживчої якості та надійності.Хліборізка настільна відрізняється не тільки високою ефективністю і енергоекономічн…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Прайс-лист на хлібопекарське обладнання

18.06.2012

Прайс-лист на хлібопекарське обладнання Прайс-лист на хлібопекарське обладнання від ТОВ СП "Ефес": печі ротаційні і подов…

 

 

Контактна особа

Контакти

Хлібопекарське обладнання, печі ротаційні, хліборізки, тістоміси, тістодільники - ТОВ СП "Ефес"
(основний офіс)

14000, Україна, Чернігівська, Чернігів, вул. Щорса, будинок 59/1
  • +38 (050) 692-09-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create