Продаж хлібопекарського обладнання в Україні

Продаж хлібопекарського обладнання в Україні
Продаж хлібопекарського обладнання від виробника світового рівня фірми Gimak користується заслуженою популярністю у виробників хлібобулочних виробів.

Продаж хлібопекарського обладнання марки Gimak, сертифікованого в Україні, проводиться компанією ТОВ СП «Ефес». Ми продаємо обладнання, яке відмінно працює і має цілу низку унікальних якостей і характеристик.

Все хлібопекарське обладнання Gimak відрізняється абсолютно свіжим сучасним дизайном, а виготовляється воно тільки із сертифікованих матеріалів, які дозволені для застосування в устаткуванні для харчової галузі промисловості.

Продаж хлібопекарського обладнання розширюється з кожним роком. Зростання продажів фіксує постійне збільшення попиту на потужне високопродуктивне обладнання для великих хлібобулочних заводів і фабрик, а також неухильний розвиток мережі малих пекарень сімейного типу.

Компанія ТОВ СП «Ефес» пропонує хлібопекарське обладнання своїм покупцям по всій території України, а також забезпечує гарантійне та сервісне обслуговування.
Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Планетарні міксери, продаж в Україні

Планетарні міксери, продаж в Україні

19.06.2012

Компанія ТОВ СП «Ефес» пропонує для успішного хлібопекарського і кондитерського бізнесу придбати планетарний міксер Gimak.Планетарний міксер Gimak швидко, якісно і ефективно готу…

Тип: продам

 
 
Хліборізка настільна, купити в Україні

Хліборізка настільна, купити в Україні

19.06.2012

ТОВ СП «Ефес» пропонує купити хліборізку настільну самої високої споживчої якості та надійності.Хліборізка настільна відрізняється не тільки високою ефективністю і енергоекономічн…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Прайс-лист на хлібопекарське обладнання

18.06.2012

Прайс-лист на хлібопекарське обладнання Прайс-лист на хлібопекарське обладнання від ТОВ СП "Ефес": печі ротаційні і подов…

 

 

Контактна особа

Контакти

Хлібопекарське обладнання, печі ротаційні, хліборізки, тістоміси, тістодільники - ТОВ СП "Ефес"
(основний офіс)

14000, Україна, Чернігівська, Чернігів, вул. Щорса, будинок 59/1
  • +38 (050) 692-09-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create