Пропонуємо купити промислові хлібопечі в Україні

Пропонуємо купити промислові хлібопечі в Україні
Компанія ТОВ СП «Ефес» пропонує українським виробникам хлібобулочної продукції купити промислові хлібопечі Gimak самої високої якості, надійності і продуктивності.

Хлібопекарське обладнання від фірми Gimak користується заслуженим попитом і високою популярністю у виробників хлібобулочної продукції, як в нашій країні, так і в усьому світі.

Купити промислові хлібопечі фірми Gimak дуже вигідно, оскільки вони надзвичайно енергоекономічні, що в період постійного зростання цін на енергоносії, є дуже вагомим аргументом. Промислові хлібопечі в нашій компанії представлені широким рядом обладнання з самою різною продуктивністю. Підібрати промислові хлібопечі у нас можна і для великого хлібобулочного комбінату, і для невеликої пекарні сімейного типу.

Промислові хлібопечі самого сучасного дизайну, прості в обслуговуванні і надзвичайно компактні. В процесі експлуатації можуть працювати на різних енергоносіях. Промислові хлібопечі Gimak використовують електроенергію, дизельне паливо або природний газ, причому досить просто переключаються з одного енергоносія на інший.

Компанія ТОВ СП «Ефес» пропонує хлібопекарське обладнання своїм покупцям по всій території України, а також забезпечує гарантійне та сервісне обслуговування.

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Планетарні міксери, продаж в Україні

Планетарні міксери, продаж в Україні

19.06.2012

Компанія ТОВ СП «Ефес» пропонує для успішного хлібопекарського і кондитерського бізнесу придбати планетарний міксер Gimak.Планетарний міксер Gimak швидко, якісно і ефективно готу…

Тип: продам

 
 
Хліборізка настільна, купити в Україні

Хліборізка настільна, купити в Україні

19.06.2012

ТОВ СП «Ефес» пропонує купити хліборізку настільну самої високої споживчої якості та надійності.Хліборізка настільна відрізняється не тільки високою ефективністю і енергоекономічн…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Прайс-лист на хлібопекарське обладнання

18.06.2012

Прайс-лист на хлібопекарське обладнання Прайс-лист на хлібопекарське обладнання від ТОВ СП "Ефес": печі ротаційні і подов…

 

 

Контактна особа

Контакти

Хлібопекарське обладнання, печі ротаційні, хліборізки, тістоміси, тістодільники - ТОВ СП "Ефес"
(основний офіс)

14000, Україна, Чернігівська, Чернігів, вул. Щорса, будинок 59/1
  • +38 (050) 692-09-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create